NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi | kişisel gelişim, ruhsal geişim, reiki, meditasyon, yoga, kalp yogası, pilates, astroloji, sanat, müzik, resim, dans, kuantum düşünce tekniği, gelişim, etkili konuşma, diksiyon
   
 
 
 
 


 
 
NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi ile ilgili bütün gelişmelerden haberdar olunmak için tıklayınız...
 
 
Neva Kulüp hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
 
Neva Bülten hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
 
devamı »   
 
 
Ziyaretçilerimizin görüslerini okumak ve siz de görüs göndermek için tıklayınız.
 

• Kurucumuz


 
Necla AYBER, Ankara doğumlu olup, Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi – Resim Bölümü ve Gazi Üniversitesi - Endüstriyel Sanatlar Fakültesinden mezun olmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nden 16 Haziran 2006 da emekli olmuştur. 1999 ve 2000 yıllarında Devlet Resim ve Heykel Müzesinde ve 2001 – 2002 yıllarında Sevgi Sanat Galerisinde Karma resim sergisine katılmış olan Necla AYBER, 13-26 Ocak 2003 tarihlerinde TESK Sanat Galerisinde Kişisel Resim Sergisi açmıştır.
 
Kişisel ve ruhsal gelişim konularına ilgisi olan Necla AYBER Şubat 2004 tarihinde katıldığı Naturel Sağlıklı Yaşam Fuarı ile kendisini keşfetme yolculuğu başlamıştır.

Necla AYBER; 2004 Nisan ayında NLP Practitioner (INLPTA) & New NLP eğitimini Yahya HAMURCU’dan, 2005 Mayıs ayında EMF-1 Doç Dr Nilhan SEZGİN’den almış olup, Reiki 1 Gülçin- Nazmi MUSAL’dan, Reiki 2 ve Reiki 3 eğitimlerini Serap BÜYÜKŞALVARCI’dan almıştır. Aralık 2006 da Altın Üçgen Eğitimini, Mart 2007 de EFT eğitimini Serap BÜYÜKŞALVARCI’dan, Kuantum Düşünce Tekniği Eğitimini R.Şanal GÜNSELİ`den, Nefes Teknikleri Eğitimini Mustafa KARTAL’dan, Psiko – Kinesioloji Eğitimini Horst H. GUNTHER’den, Pranik Şifa Temel-İleri ve Psikoterapi  Eğitimlerini Alan HORNE ve Amir Hossein KHONSARI`den  almıştır. Bob Proctor Life Success Profesyonel Yaşam Koçluğu eğitimini -The Key Başarı Akademisi Kurucusu Timur Tiryaki`den almıştır. 

Necla AYBER; İçsel yolculuğuna devam ederken, yolunu açmak ve bütün insanlığa evrensel sevgiyi, evrensel ışığı yaymak ve sosyal olarak paylaşmak amacıyla NEVA Sanat ve Gelişim Merkezini açmaya karar vermiştir.

 
NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi  aynı zamanda TÜMATA’nın Ankara Temsilcisidir.

Ankara`da Kişisel Gelişim ve İnsanlığın Yüksek Değerleri kulvarında araştırmacı ve eğitimci bir rotada seyretmeyi kendisine ülkü edinmiştir.

 

 


NEVA SANAT VE GELİŞİM MRK.
Telefon Numaraları: 0532 559 74 14 | 0505 212 14 70
istanbul@nevagelisim.com  |  www.nevagelisim.com
  Bu web sitesi SR MEDYA tarafından
Webyönet Sürüm 4.0
ile hazırlanmıştır. Her hakkı saklıdır. 2007 ©
Webyönet, sen yönet! Başvurmak için: 0 312  23 24 25 0