NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi | kişisel gelişim, ruhsal geişim, reiki, meditasyon, yoga, kalp yogası, pilates, astroloji, sanat, müzik, resim, dans, kuantum düşünce tekniği, gelişim, etkili konuşma, diksiyon
   
 
 
 
 
• UYANIŞ Butik Bahar Festivali 20-23 Nisan 2018

• Yurdaay ONARAN’la Paranın Dili 24 Mart 2018 Cumartesi Saat: 18:00

• Yurdaay ONARAN’la Koçlukta Aile Dizimi Eğitiminin Ücretsiz Tanıtımı 23 Mart 2018

• Yurdaay ONARAN’la Re-Balance Theraphy Tanıtım Semineri ve Grup Çalışması 23-24 Mart 2018

• Dünyaca Ünlü Şifacı JOHN OF GOD® ın Kristal Yatağı® ve Şifacısı® Ankara’da - Randevu alabilirsiniz!..

• Eren Ener’le Kuantum Manyetizma Şifa Sistemi Mart 2018 Programı

• Ya Çağın Mucizesi Celergen’le Genç ve Sağlıklı Kalmak Mümkünse .... 0533 6322616

• Betül Beyaztaş ile İlm-i Sima (Yüz ve El Analizi) ve Grafoloji 0530 6452764

• Eren Ener’le Kuantum Manyetizma Şifa Sistemi Seminer Programı

• "Doğal Yoldan Şifa" Tanıtımı Ücretsiz - 31 Ocak 2018 Saat 19:00

• Yogi SAT HARİ SİNGH KHALSA ile Kundalini & Ayurveda & Meditasyon 9-10 Şubat Ankara’da!

• Ho’oponopono ile Antik Hawaii Huna Öğretileri Eğitimi 7 Ocak 2018 Ankara 
 
NEVA Sanat ve Gelişim Merkezi ile ilgili bütün gelişmelerden haberdar olunmak için tıklayınız...
 
 
Neva Kulüp hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
 
Neva Bülten hakkında bilgi almak için tıklayınız.
 
 
devamı »   
 
 
Ziyaretçilerimizin görüslerini okumak ve siz de görüs göndermek için tıklayınız.
 

• Ayın Programı  Pema ile Gizemli Dişilik-1 Semineri 06 Mayıs 2012 Pazar

Ezoterik bir Tantrik okul olan Agama Yoga‘da aktif olarak eğitmenlik yapan Pema feminen ve maskülen enerji konusundaki tecrübelerini kendine has bir program olan Gizemli Dişilik çalışmaları ile kadınlarla paylaşıyor.  Seri çalışmaların ilki olan Gizemli Dişilik I seminerinde, dişil bedende var olan duygu ve aklın gizemli dönüştürücü güzelliğini keşfediyoruz. Shakti (Şakti) yani dişil kaynağın tüm kreativite ve değişimin kaynağı olduğunu tekrar hatırlıyoruz. Bir araya gelerek dişiliğin özünde ışık yayan dinamik değerleri açığa çıkartıyoruz.

Gizemli Dişilik seminerlerindeki temel amaç bu iki ana enerjiyi tanımlamak, geliştirmek ve dengelemektir.

Pema ile Gizemli Dişilik-1 Semineri  
Tarih: 06 Mayıs 2012
Saat: 14:00-17:00
Ücret: 90 TL 

ADRES: 2432.Cad. Çamlıca Evleri A/2 Blok No:11/17 Ümitköy – ANKARA
Bilgi ve Kayıt: 0 312 236 42 51 // Faks: 0 312 236 42 53 // 0 532 559 74 14 // 0 505 212 14 70
e-posta: 
neva@nevagelisim.com 

Teknik: Çalışmada ezoterik kaynaklardan gizli kalmış bilgiler, teori, Şakti Meditasyonu, dans ve Hatha Yoga ile uygulamalı olarak paylaşılıyor;

- Dişi doğa ile daha derin ve engin bir bağ kurmak,

- Tutku, öz güven ve neşe ile sevebilmek,

- Kişiyi geride tutan, ilerlemesine engel olan duyguları, bloke olmuş enerjileri dönüştürmek,

- Ve ilişkilerin özündeki polarite, yani maskülen ve feminen rolleri anlamak

Gizemli Dişilik seminerinde incelenen konular arasında yer alıyor

Seminer sonunda daha neşeli, bereketli hissedecek, kendinizi dişil doğanızla ifade etmenizi sağlayacak araçlara sahip olacaksınız.

Seminer tüm kadınlara açıktır.

Seminer Sonrası Katılımcı Yorumları:

“Gizemli dişilik eğitiminin en güzel tarafı kendi içimdeki dişiyi nasıl en rahat ve güzel bir şekilde hayatımda ifade edebileceğime dair ipuçları vermesiydi .. Özellikle ikili meditasyonlarda ve müziğin derin tınılarıyla yapılan çalışma beni tarif edemeyeceğim güzellikte içimdeki dişiye götürdü… Ve gizemli dişiliğin bende gizemli kalması gerektiği bilgisiyle birleşti ..tek kelimeyle diyebilirimki içimizdeki dişiyi gerçekten tanıyıp ,bilirsek hayatın pek çok alanında bu bilgiyi kullanabiliriz.. mutlu ve özgür dişiler olarak..” – Alya Çiğdem Aysan

“Öncelikle merhaba ve teşekkürler. Seminerle ilgili tecrübemin kelimelere dökebileceğim kısmını paylaşmak istedim, seminerin hemen ertesinde hormonal dengemle ilgili fiziksel bir iyileşme yaşadım ayrıca benim için çok büyük bir tecrübe;ilk kez içimdeki kadınla alışverişe çıktım çok eğlenceliydi…” – Şengül Halat

“Herşeyden önce hazırladığın ortam, şahsınla, mekanda varoluşunla sergilediğin örnek çok aydınlatıcıydı. Sanki bir tanrıçanın özel kabul salonundaydık, çok etkileyiciydi. Merdivenlerdeki papatyalardan, alnındaki mücevhere, ortadaki aranjmandan, diğer bütün küçük ve kıymetli ayrıntılara kadar herşey bir kadının bu evrendeki varoluş enerjisini ve duygusunu somutlaştırıyordu. Bu benim için çok öğretici oldu. Onun dışında kendi astrolojik analizim ilk defa beni tatmin etti. Toprak olmadığımı hep sezinlerdim, senin sayende sezgilerim ilk defa doğrulanmış oldu. ” – Aslı Mertan

“O pazar yaşadıklarımı anlatmaya merdivenlere dizilmiş papatyalardan mı başlasam, ışıl ışıl bakan gözlerin yaydığı huzurdan mı bilemedim, Siz en iyisi bir yer ayırın, kendiniz için, kendinize doğru… Sonrası mı ? Sonrası; güzel bir yola çıkıp, bulduğunuz tüm taşları eteğinize toplayıp geri gelmek. Şıkır şıkır parıldayan, zarif bir kadın olarak…” – Gila Birman

Ekim ayındaki seminere katıldım. Zaten ruhumuzda varolan ama kalıplarla bloke olmuş duygularımızın farkındalığını yaşadım. İnsanların dişi ve erkek rollerinin farkında olması ruhunu ve evreni özgür bırakacak. Bayanlara tavsiye ediyorum, oradan çıktığınızda başkalaşım geçireceksiniz. – Hürmüz Yeniceli

“Erkek hiçbirşeyi, birşeye tercih eder. Onlar için TV’ye odaklanıp “hiçbirşey” yapmamak duygusal bir paylaşım yapmaktan daha tazeleyicidir…

Kadın ise birşeyi, hiçbirşeye tercih eder. Süslü masaları, kurutulmuş çiçekleri, koleksiyon eşyalarını, fotoğrafları ve deniz kabuklarını, yani doluluğu boşluğa tercih eder. Erkekler arzularından özgür kalmak isterken kadınlar arzuyla dolmak isterler”.


Pema Antep Kimdir?

Uzun yıllar Hindistan, İtalya ve Tayland’da yaşayarak, Vipassana Meditasyonu, Tibet Budist Felsefesi, Iyengar Yoga ve Agama Yoga geleneklerinde kişisel ve spiritüel gelişimini sürdüren Gülenay Pema Antep, 12 yıllık bu süreçte öğretilerin merkezinde edindiği tecrübeleri ezoterik ve kaybolmaya yüz tutmuş Tibet ve Hint Tantrik Yoga tekniklerinin bir araya geldiği Integral Yoga sistemi, Agama Yoga çatısı altında paylaşıyor. Kundalini temelli Hatha Yoga, Kriya Yoga ve Nidra Yoga alanlarında verdiği ders ve seminerlerle bu kıymetli teknikleri paylaşmaya, spiritüel gelişim yolunda gelişmeye ve köprü olmaya devam ediyor.

Aynı zamanda Shiatzu-Do terapisti olan Pema, Yogik Astroloji alanında kişisel danışmanlık vermekte, uzun yıllar yaşadığı Hindistan’ı 500 sayfalık bir rehber kitapla paylaşmakta ve ekolojik yaşam alanındaki ilk girişimi Pema Organik Giyim ile çalışmalarına devam etmektedir.

Gülenay Pema Antep International Yoga Federation ve Yoga Alliance tarafından onaylı (500 saat) Yoga Teacher sertifikasına sahiptir. Daha fazlası için tıklayın.

“Unutma ki, dünya senin yalın ayaklarını hissetmekten mest, rüzgar ise saçınla oynamaya hasret” ~ Halil Cibran

PEMA`DAN bir MAKALE

Feminen & Maskülen Enerji

“Her an ya aşk ile, sevgi ile açılıyoruz ya da korku ile kapanıyoruz”

Bu oldukça romantik gibi görünen cümlenin ardında dünyadaki hemen her insanoğlunun hayatında en az bir kez de olsa sorun yaşadığı ilişki mevzusu var. Ve bu yazıda size bahsedeceğim kişinin sunuduğu açıklama, yöntem ve erdem kimilerinizin hayatında ciddi bir değişime neden olabilir. Dolayısıyla kulaklarınızı dört açın derim.

Kimilerinin Aşk Tanrısı’da dediği, “sui generis”, David Deida…

Kendisi karmaşık, garip, sorunlu, arap saçı (anlaşıldı sanırım), modern ilişkilerin içinden öyle bir çıkıyor ki, bazen kendimi ya kahkaha atarken ya da, elim çenemde derin düşüncelere doğru yola çıkarken buluyorum.

David’in anlattıklarını dinledikçe, okudukça, hazmettikçe yaşama çok daha geniş bir pencereden bakmanın hafifliğini ve gücünü hissedeceksiniz.

İlişkiler konusunda söylediği berkemal, debdebeli, müthiş, bakış açısı, ilişki-yaşam-şekli insanın ayaklarını hem yere adam akıllı bastırıyor hem de bulutların üstündeki kuşlar gibi hafifletiyor.

İlişkilere, kadın ve erkeğe, net bir ışık tutuyor ve gerçek bir anlayış getiriyor.

Bu yazıda Deida’nın çalışmalarının yanlızca ufak bir bölümüne değinebileceğim. Kendisinin kitaplarını okumak, videolarını seyretmek ve tabi seminerlerine katılmak çok çok daha faydalı ve derin olacaktır. Bu yazı ile maskülen ve feminen enerjilerin işleyişine mini ancak temel bir giriş yapıyoruz.

Öncelikle David Deida alıştığımız kadın erkek kategorizasyonunu, maskülen ve feminen enerji olarak yapıyor. Yani kadın erkek diye sınıflandırmıyor, sınırlandırmıyor. İnsanoğlunun içinde barındırdığı feminen ve maskülen enerjilerden yola çıkıyor.

Sınırlı kadın ve erkek anlayışından çok daha farklı maskülen ve feminen enerji. İnsanın cinsel enerji özü. Yanlız dikkat; kişinin fiziksel cinsel özünden bahsetmiyoruz. Ki bu boyutta sıkışmış kişilere manalı açıklamalar getirerek, daha derin ve engin nasıl yaşayabileceklerini de gösteriyor. Ancak bu yazıda bu konuya girmeyeceğim.

 

Her insan kendisinde, cinsel durumundan bağımsız maskülen ve feminen enerjileri barındırır, dedik. Yani insanın fiziksel cinsel durumu değil de, doğal cinsel varlığı. Yazı ilerledikçe ne demek istediğimi daha net anlayacaksınız.

Maskülen ve feminen enerjilerin yoğunluğu kişinin doğal oryantasyonu ile ilgili.

Erkek cinsiyettteki bir kişinin maskülen enerji ağırlıklı olmasını doğal karşılıyoruz. Ancak modern dünyada bu dengelerde büyük değişiklikler olmaya başladı. E tabi ilişkilerdeki karışılıklar, sorunlar da bu dengesizlikle doğru orantılı gidiyor.

“En çok arzuladığımız şeyden aslında korkuyoruz da. Bu nedenle de yaşamımızı alelade geçiriyoruz. Ve kalbimizin gerçek atma nedenini hiç bir zaman ana mevzu yapamıyoruz”.

Şimdi maskülen ve feminen enerjilerin tanımlarına daha yakından bakalım.

“Tüm aşkını ver. Yani tüm aşkını. Neden vermeyesin ki? Kendinde tutarak ne kazanabilirsin?

Herkesin bir şeyler söylediği kadın-erkek ilişkileri konusunda Deida basit bir noktadan yelkenleri açıyor ve temel taşları atan soruları soruyor.

Erkek ya da “maskülen” olmanın doğasında ne var? Kadın ya da “feminen” olmanın doğasında ne var? Ve bu ikisi nasıl iletişiyor?

Maskülen ve feminen enerjiler arasında temel ve kesin farklılıklar var. Artı ve eksi kutuplardaki gibi. Dolayısıyla bu iki uç kutubu çok iyi anlayıp, nerede olduğumuzu görüp bu noktadan ilerlemek, gelişmek gerekiyor.

 

Maskülen Enerjiyi Anlamak

Kadınlar gerçekten erkekleri anlayabiliyor mu? Pek değil. Bu alanda hala sorulan temel bir kaç soru var.

Örnek:

- Neden bazı erkekler yakınlıktan korkar?

- Neden bazı erkeklerin ideal mutluluk anlayışı bira şişesi ve futbol maçı çerçevesinde odaklı?

- Neden bir erkek için işi, ilişkiden daha önemli?

- Neden bazı erkekler hiç hassas değiller?

- Neden bazı erkekler kadınlardan korkarlar?

- Neden bazı erkekler kendilerini adamaktan korkarlar, aşık olsalar bile?

Soru: Eğer erkekler, gerçek hayatta, sıra dışı, dünyayı sallayan, mükemmel sevgililer olsalardı, bu kadar çok aşk kitabı, filmi satılır mıydı?

Böyle sorulara Deida hiç korkmadan cevabını veriyor.

“Eğer sevgiliniz diğer birçok erkek gibiyse, kalbi ve jenital organları birbirine bağlı değildir”

Böyle ciddi ve sert bir tanımlama yapmasına rağmen gerçek maskülenlik ne demek onu da gayet net bir şekilde açıyor, maskülenliğini keşfetmemiş kimi günümüz erkeğinin bulunduğu noktadan gerçek maskülenliğine nasıl ulaşacağını anlatıyor.

Erkekler ise kadın doğasını anlamakta güçlük çekiyor. Şimdi biraz da kadınların, feminen enerji olayına bakalım.

Feminen Enerjiyi Anlamak

“Kadınının tüm arzusu senin keskin bilincini, güvenilir bütünlüğünü, sarsılmaz sevgini ve izlediğin yoldaki güvenini hissetmek”. Ve kadının, genelde bunları direk olarak senden istemez”.

Birçok erkek de feminen doğanın uzmanı olmadıklarını bilerek, kafaları karışarak, iyi niyetlerine rağmen değer verdikleri kadınlara nasıl davranacaklarını bilmiyor.

Deida erkeklerin kadınlar hakkında sordukları temel soruları şöyle sıralıyor:

- Kadınlar ne ister?

- Bir erkek kadınına karşı nasıl doğru davranabilir?

- Kadınlar neden gerçekte ne demek istediklerini direk söylemezler?

- Neden kadınlar genelde, duygusal, mantıksız ve tahmin edilemezler?

- Kadınlar cinsel olarak gerçekten ne isterler?

- Neden erkekler onlarla ya da onlarsız yaşayamıyorlar?

Erkek ve Kadınlar: Ne arıyoruz? Gerçekten?

Kadın, erkek, maskülen, feminen, ne tarafta olursak olalım hayatımız boyunca sürekli “birşey” arıyoruz. Bu “birşey”e ulaşma şeklimiz ise maskülen ve feminen doğamıza bağlı olarak değişiyor.

Feminen enerji ağırlıklı kadınlar için bu “birşey”: Sevgi.

“Hepimizin içindeki feminen enerji daha derin bir aşk hasreti çeker. Ve bunu arkadaş, aile ve sevgilisinde bulmaya çalışır”.

Kadının feminen doğası eğer bir erkek tarafından sevgi ile tatmin olmamışsa (ki genelde olmuyor), bu durumda kadınlar, erkek yerine geçecek aktivitelere yönelirler. Dizi filmler, aşk romanları, yemek, endişe, temizlik ve muhabbet…

Maskülen enerjiye sahip erkeklerin aradıkları “birşey”: Özgürlük.

“İçimizdeki maskülen enerji ise daha fazla özgürlük için uğraşır durur. Ve buna finansal, kreatif ve politik yollarla ulaşmaya çalışır”.

Bu maskülen enerji dinamiğinin ardında futbol, spor, savaş filmleri, felsefe, seks, bira ve arabalar gibi “erkeksi” olayları tecrübe ettirecek şeyler var. Tüm bunlar maskülen enerjiye aradığı “özgürlük”ü tecrübe ettiren aktiviteler.

Hem sevgi, hem de özgürlük özünde tatmin olma şekilleri. Ancak tatmin olma yolları feminen ile maskülen enerjiler arasında farklılık gösteriyor.

İşte bu temel farklar özünde anlaşılmadıkça, erkek-kadın ilişkilerindeki yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar da devam ediyor.

“Erkek hiçbirşeyi, birşeye tercih eder. Onlar için TV’ye odaklanıp “hiçbirşey” yapmamak duygusal bir paylaşım yapmaktan daha tazeleyicidir…

Kadın ise birşeyi, hiçbirşeye tercih eder. Süslü masaları, kurutulmuş çiçekleri, koleksiyon eşyalarını, fotoğrafları ve deniz kabuklarını, yani doluluğu boşluğa tercih eder. Erkekler arzularından özgür kalmak isterken kadınlar arzuyla dolmak isterler”.

Peki Ne Yapmak Gerekiyor?

Erkek ve kadınların “ilişki” ve “yakınlık” problemine çözüm ne yoktan var oluyor ne de o “mükemmel kişi”yi bulmaya çalışarak geçirilen bir ömürle…

Bir çoğumuzun geçmişinde yaşadığı travmalar bu “gönül gözü açıklığı”na engel teşkil ettiğinden Deida’nın bahsettiği sevgiye, azim ve şevkatle kalbimizi açmak doğal yollarla da gerçekleşmiyor. Sürekli olarak aşka ve sevgiye kalbimizi açmayı, deneyimleyerek tecrübe etmemiz gerekiyor. Tam anlamıyla kendimizi, kalbimizi sanki hiç acı çekmemişiz gibi ortaya, cesurca, ap açık koyarak.

Her gün, her zaman, an be an sevgiyle açılmak. Korkuyla kapanmamak.

David Deida ilişkilerde samimi, açık, sevgi dolu, duygusal birlikteliği nasıl yaşayabileceğimize dair de spesifik ve somut açıklamada bulunuyor.

Bunlardan bazıları:

- Maskülenliğin doğasını öğrenmek (erkekleri anlamak için)

- Feminenliğin doğasını öğrenmek (kadınları anlamak için)

- Maskülen ve feminen birbiri ile nasıl doğru iletişim kuruyor?

- “Kalbini nasıl açacağını” öğrenmek.

- Somut, spesifik, fiziksel/duygusal egzersizlerle “açık olmayı” dolayısıyla “samiyeti” deneyimlemek.

Son söz olarak sürekli o “mükemmel, parlak, aşk dolu”, kişiyi/ilişkiyi arayıp durmaktansa, önce bu özellikleri kendimizde barındırmalıyız. Yaşamalıyız. E tabi bu durumda yine “benzer benzeri çeker” kanununun direk işlediğini belirtmeden geçemeyeceğim.

Şimdi, şu an açılmak, sanki tüm dünyayı kalbinize sığdıracakmışcasına, sanki tüm evren sınırsız, özgürlüğünüze kucak açıyormuşcasına. Şimdi, şimdi, şimdi.

“Hiçbir erkek kendi “var”lığında rahat etmedikçe ve sürekli özgürlüğü aramayı bırakmadıkça, tatmin olamaz.

Hiçbir kadın sürekli kendisini memnun edecek şeyi aramayı bırakmadıkça ve kendi içindeki sevginin parlaklığıyla rahatlamadıkça, tatmin olamaz”.

 

NEVA GELİŞİM MERKEZİ  - ETKİNLİKLER

TARİH

ETKİNLİK

EĞİTMEN

LİNK

24
Nisan

Agarta Uygarlığı ve Dabbet-ül Arz İlişkisi

Ömer Sami Ayçiçek

Detay

27
Nisan

Ücretsiz Homeopati Tanıtım Semineri

Mohammed Shafi

Detay

27-28-29 Nisan

Mohammed Shafi ile Homeopati
Bireysel Seanslar

Muhammed Shafi

Detay

28
Nisan

Transformal Nefes Çalışması

Işıl Gence

Detay

02-11
Mayıs

Ord. Prof. M. Norbekov Gelişim Sistemi 1.Seviye - Ankara

Doç.Dr. Kabuljan Murzaev  
Mahram Murzaev

Detay

06 
Mayıs

Gizemli Dişilik Semineri 1. Seviye

Pema

Detay

09-10
Haziran

Zenginlik ve Bolluk Yaratma – Dinamik Tiyatro

Mark Wentfort

Detay

HİMALAYA TUZ ÜRÜNLERİ – KUARTZ ŞİFALI SU KRİSTALLERİ –
KADİM BİLGELİKLERİN ÖĞRETİLERİ  KİTAP – CD  
Merkezimizi Ziyaret Ediniz.
Bilgi: 0 312 236 42 51 NEVA GELİŞİM MERKEZİ

 

HİMALAYA SOFRA TUZU

Sağlıklı Himalaya Kristal Tuzları

Detay

 

HİMALAYA TUZ LAMBASI

Ortam temizleyici doğal ionizerler

Detay

 

HİMALAYA TUZ BANYOSU

Himlaya Tuz Kristalleri ile arınma kürü

Detay

 

HİMALAYA TUZ DEĞİRMENİ

Sofralık Tuzu öğüten seramik dişli değirmen

Detay

 

YAŞAMIN SIRRI – SU ve TUZ

Yücel Aydemir’in önemli araştırma sonuçları

Detay

 

KUARTZ ŞİFALI SU KRİSTALLERİ

Su kaplarında bekletilen yaşam enerjisi kazandıran taşlar.

Detay


ADRES:
 2432.Cad. Çamlıca Evleri A/2 Blok No:11/17 Ümitköy – ANKARA
0 312 236 42 51 // Faks: 0 312 236 42 53 // 0 532 559 74 14 // 0 505 212 14 70
e-posta 
neva@nevagelisim.com 

 

NEVA GELİŞİM MERKEZİ  - ETKİNLİKLER

TARİH

ETKİNLİK

EĞİTMEN

LİNK

24
Nisan

Agarta Uygarlığı ve Dabbet-ül Arz İlişkisi


Dünyamız ve insanlık yeni bir çağa geçmektedir. İnsanlığın hem gökler halkı, hem yerler halkı halkı ile tanışması ve pek çok gerçeğe uyanmasının zamanı gelmiştir.

 

Ömer Sami Ayçiçek

Detay İçin TIKLA

27
Nisan

Ücretsiz Homeopati Tanıtım Semineri

 

HOMEOPATİ Yaklaşık 200 yıldan beri Avrupa, Amerika ve Hindistan’da yaygın olarak uygulanan bu Doğal Tıp ( veya Alternatif Tıp) yöntemi insanı bir bütün olarak ele alır ve asil olarak semptomlardan ziyade insanı tedavi etmeyi amaçlar

 

Mohammed Shafi

Detay

27-28-29 Nisan

Mohammed Shafi ile Homeopati Bireysel Seanslar

Mohammed Shafi

Detay

28
Nisan

Transformal Nefes Çalışması

 

Transformal Nefes, kişide fiziksel, zihinsel ve duygusal bütünlük sağlayarak, kişinin öz gerçekliğini ortaya çıkaran güçlü bir arınma, değişim ve dönüşüm tekniğidir. 

 

 

Işıl Gence

Detay

06 
Mayıs

PEMA ile Gizemli Dişilik Semineri 1. Seviye


Ezoterik bir Tantrik okul olan Agama Yoga‘da aktif olarak eğitmenlik yapan Pema feminen ve maskülen enerji konusundaki tecrübelerini kendine has bir program olan Gizemli Dişilik çalışmaları ile kadınlarla paylaşıyor.  

 

PEMA

Detay

09-10
Haziran

Zenginlik ve Bolluk Yaratma Semineri


Mark ve Filipe Dinamik Tiyarto tekniklerinde yer alan ritüeller ile kişiliklerimizde pasifleşmiş bolluk bereket dinamiklerimizi yeniden sisteme kazandırıyor..

Mark Wentfort – Dynamic Theatre

Detay


ADRES:
 2432.Cad. Çamlıca Evleri A/2 Blok No:11/17 Ümitköy – ANKARA
0 312 236 42 51 // Faks: 0 312 236 42 53 // 0 532 559 74 14 // 0 505 212 14 70
e-posta 
neva@nevagelisim.com 

 Diğer Programlar

 (04-01-2018)  | Dünyaca Ünlü Şifacı JOHN OF GOD’ ın Kristal Yatağı® ve Şifacısı® Ankara’da - Randevu alabilirsiniz!..
 (14-07-2017)  | Dünyaca Ünlü M.S. Norbekov Sistemi Yeniden Türkiye’de! 25 Kasım-2 Aralık 2017
 (21-12-2016)  | 3. UYANIŞ FESTİVALİ sizlerle buluşuyor! 16-19 Mart 2017 ANKARA
 (06-08-2016)  | Dünyaca Ünlü Şifacı Zarife Mayılova Türkiye’de! Randevu almak için hemen arayın!
 (08-06-2016)  | 16-20 Temmuz: Pir Ziya İnayet Han ile Sufi Kampı Marma Otel - İstanbul
 (11-10-2015)  | Ankara’da 2.UYANIŞ Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Fuarı 23-27 Aralık 2015
 (01-04-2015)  | Üstad Mirzakarim NORBEKOV ile Başarının Matriksi 5-8 Kasım 2015 Bulgaristan Sofya
 (07-03-2015)  | Billur MEMMEDLİ ile Human Design ( İnsan Tasarımı) Bireysel Seanslar
 (19-01-2015)  | Hızlı Algılama-Hızlı Okuma ve %100 Konsantrasyon Semineri -Ahmet Can 2-3-4-5-6-Şubat 2015 ANKARA
 (09-01-2015)  | Ünlü Astrolog Zeynep Değirmencioğlu ile Astroloji Eğitimi Başlıyor 17 Ocak 2015
 (25-09-2014)  | UYANIŞ Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Günleri 20-30 Aralık 2014
 (29-01-2014)  | NORBEKOV 1. Seviye – “Bedeninizi ve Yaşamınızı Yönetmek Sizin Elinizde” 22 Eylül-1 Ekim 2014
 (18-01-2014)  | The AMT Onaylı Uluslararası EFT Master Uygulayıcı Sertifika Programı 1-2-3-4 Şubat 2014
 (08-01-2014)  | BYKAMA 1. AŞAMA SEMİNERİ - 13-19 Ocak 2014 19:00
 (24-12-2013)  | Matrix - Hedefin Hızlı Yolu "Matrix’e Dokunun®" Kursu Semiha Buga 18-19 Ocak 2014
 (14-12-2013)  | The AMT Onaylı Uluslararası EFT Master Uygulayıcı Sertifika Programı 1-2-3-4 Şubat 2014
 (23-10-2013)  | Kuantum Öğrenme Tekniği ile ENGLISH “+” Kurslarımız başlıyor…Hemen kayıt olunuz...
 (06-10-2013)  | The AMT Onaylı Uluslararası EFT Master Uygulayıcı Sertifika Programı 14-15-16-17 Kasım 2013
 (26-09-2013)  | Refleksoloji Eğitimi 1. Aşama 5-6 Ekim 2013
 (05-09-2013)  | NORBEKOV 1. Seviye – “Bedeninizi ve Yaşamınızı Yönetmek Sizin Elinizde” 17-26 Eylül 2013
 (04-08-2013)  | Klasik İtalya Gezisi - Roma- Floransa-Venedik-Milano 24 Eylül-1 Ekim 2013
 (15-06-2013)  | GEZİ ETKİNLİKLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ - HİNDİSTAN - BALKANLAR - İTALYA
 (06-04-2013)  | The AMT Onaylı Uluslararası EFT Master Uygulayıcı Sertifika Programı
 (24-02-2013)  | NLP Eğitimi - Richard Bendler Sertifikalı, Eğitmen Ufuk Önen 18-24 Mart 2013 Hafta İçi Akşam ve Hafta Sonu Tam Gün Eğitimi
 (08-02-2013)  | Boyun-Omurga-Eklem ve Kas Problemleri-Healing Your Spine Ekolünün Kurucusu Stephen Rippel ile Bireysel Seanslar 21-24 Şubat 2013
 (22-01-2013)  | Hindistan Gezisi - Pema ve Neva ile... 24 Mart-02 Nisan 2013
 (09-01-2013)  |  NORBEKOV Mutlu Çocuk Programı- Ankara`da 29 Ocak - 02 Şubat 2013
 (04-01-2013)  | Uluslararası Sertifikalı Kış Bilim Okulu - Tanıtım Semineri 08 Ocak 2013
 (20-12-2012)  | ALTIN ÇAGIN ALTIN AKADEMİSİ -SAF DOKUNUŞ EĞİTİMİ 5-6 OCAK 2013
 (25-11-2012)  | NORBEKOV Mutlu Çocuk Programı- Ankara`da 29 Ocak - 02 Şubat 2013
 (11-11-2012)  | Omurganızı İyileştirin Kitabının Yazarı ve uygulayıcısı Stephen Rippel ile Bireysel Seanslar 22-26 Kasım 2012
 (01-11-2012)  | NORBEKOV 1.SEVİYE 24 KASIM - 3 ARALIK 2012 ANKARA’da
 (03-10-2012)  |  Dünyaca ünlü şifacı Dr. Eric Pearl Eğitim Seminerleri 2-9 Kasım 2012 İstanbul
 (03-10-2012)  | BİR YÜKSELİŞ MACERASI KAPADOKYA “SAF DOKUNUŞ” 13-14 EKİM 2012
 (27-09-2012)  | Dünyaca ünlü şifacı Dr. Eric Pearl Eğitim Seminerleri İstanbul
 (18-09-2012)  | SAF DOKUNUŞ - ALEA FERHAN GÜRBÜZ - ANKARA 29-30 Eylül 2012
 (28-08-2012)  | Ekinoksta “SAF DOKUNUŞ” 22-23 Eylül –Subatan Yaylası- Bozdağ İzmir
 (01-08-2012)  |  ACMOS TERAPİ İLE HOLİSTİK ŞİFA ve ENERJİ DENGELEME SEANSLARI - Mehmet Ali Demir 04-08 Ağustos 2012
 (27-07-2012)  | Derin Bilinçaltı Temizliği DEBATE Ufuk Önen ile Bireysel Seanslar 30 Temmuz-04 Ağustos 2012
 (17-05-2012)  | NLP - Dr. Richard BANDLER Sertifikalı NLP PRACTIONER Programı Ufuk Önen 30 Temmuz - 5 Ağustos 2012
 (22-04-2012)  | Pema ile Gizemli Dişilik-1 Semineri 06 Mayıs 2012 Pazar
 (02-08-2012)  | Umre Gezisi 22 Nisan - 01 Mayıs 2012


NEVA SANAT VE GELİŞİM MRK.
ANKARA
Tel: +90 (312) 236 42 51  |  Faks: +90 (312) 236 42 53
neva@nevagelisim.com  |  www.nevagelisim.com
Bu web sitesi SR MEDYA tarafından
Webyönet Sürüm 4.0
ile hazırlanmıştır. Her hakkı saklıdır. 2007 ©
Webyönet, sen yönet! Başvurmak için: 0 312  23 24 25 0