Bioenerji ve Hipnoz Eğitimi Mayıs Programı

KUANTUM MANYETİZMA ŞİFA SİSTEMİ

Bioenerji ve Hipnoz Eğitimi: 1921 yılında Arkeolog Alfred Watkins, Britanya’nın kullandığı yolları temel alan eski Roma yollarını incelerken, bu yolların antik uygarlıklara ait yolların üzerinde kurulduğunu buldu. Yerküre üzerinde, mıknatıslılık etkisi gösteren elektromanyetik alanlar keşfetti ve bunlara “ley hatları”ismini verdi.Uygarlıklar, ley akışları üzerine ana yollarını kuruyor ve bu enerjiden yoğun olarak faydalanıyorlardı. Hatta bunun için dikilitaşlar, piramitler, tapınaklar ve mabetler inşa etmişlerdir.

Evrensel yaşam enerjisi olarak da isimlendirilen bu enerji, ley hatları vasıtasıyla dünyada dolaşır ve bu enerjiyi çakralarımız vasıtasıyla bedenimize alırız. Sinir sistemimiz bir nevi ley hattı işlevi görerek organlar arasındaki enerji alışverişini sağlar.

İşte bu evrensel enerjinin , bilinçli ve sistemli olarak hastanın bedenine ya da organına yönlendirerek frekans dengeleme ve şifa sağlama işlemine Bioenerji ya da diğer ismiyle Manyetik enerji diyoruz. Sosyalist ülkelerin batıya açılmasından önceki dönemde, söz konusu manyetik güç Sosyalist ülkelerde “Bioenerji” olarak incelenmekteydi.

Kullanılan diğer isimleri; Evrensel yaşam gücü, psikotronik, od, manyetik akışkan, sinirsel akışkan, organik radyasyondur.

Modern çağda ise manyetizmayı, ipnotizma kelimesi ile aynı anlamı muhteva edecek şekilde kullanarak, hipnotik etki sağlayan bu enerjiyi şifa için kullanan ilk kişi Dr.Franz Anton Mesmer’dir. Modern hipnoterapinin temellerini atan ve Sigmund Freud gibi bir çok önemli isme ilham veren Mesmer, geliştirdiği teknikler ile binlerce ameliyatta başarı sağlamıştır. İngilizce’deki “mesmerizing” (büyüleyici) kelimesi kendisinden ne kadar etkilenildiğini gösterir. Doğada zaten var olan manyetik akışkan sıvıyı bilinç ve irade ile, şifa sağlamak üzere hastalara yönlendirdiğini belirtmiştir.

Bioenerjinin ve hipnozun sağlamış olduğu teknik ve teorik bilgiler pratik uygulamalarla desteklenerek danışanın, ülkenin, dünyanın frekansını yükselterek bütünün hayrına olacak şekilde bir denge ve etki süreci oluşturmak mümkündür.

Eğitimci : Eren ENER

Eğitim Yer ve Tarihleri :

19-20 Mayıs Ankara
26-27 Mayıs İzmir

Saat : 11:00 – 18:00
Eğitim Süresi: 2 gün
Eğitim Ücreti: 1200 Lira

Kayıt ve Bilgi için : 0551 973 10 60

Eğitimin içeriği:

– Kuantum Fiziği ve Kuantum Düşünce Sistemi hakkında genel bilgi,
– Manyetizma’nın tarihi ve özellikleri,
– Çakralar ve aura bilgisi,
– Bioenerji uyumlaması,
– Hastalıkların tedavisi hakkında uygulamalar,
– Enerji alanı dengeleme,
– Çakraların ve auranın güçlendirilmesi,
– Evrensel enerji alanı ile bir olma ve holistik şifa,

– Mekan, alan temizliği ve polarizasyonu,
– Hipnoz, telkin ve ototelkin,
– Hipnoz yöntemleri ve uygulamaları,
– Renk kullanarak şifa uygulamaları,
– Ses kullanarak şifa uygulamaları,
– Rezonans Kanunu v.b.

İki gün sürecek eğitim sonunda güçlü ve etkili bir şifacı olmaya hazır olun. Gerçekten isteyen ve olumlu katkı sağlayacak kişilerin katılması dileğiyle, sevgilerimle…

Eren Ener Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Eren Ener çocukluk yıllarından itibaren mistik, spritüel ve metafizik konulara olan ilgisinden dolayı merhum Dr.Refet Kayserilioğlu , ,Ergün Arıkdal ve Çetin Ener gibi birçok önemli üstat hocaların manevi gücünden ve bilgisinden yoğun olarak faydalanmıştır.2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’ nde öğrenim hayatına devam ederken, bu konulardaki araştırmaları ve ilgisi sürmüştür. Okul hayatı boyunca ve sonrasında çeşitli firmaların satış ve pazarlama bölümlerinde yöneticilik yaptıktan sonra Şifacılık, Enerji Terapistliği ve hipnoz dallarında ciddi çalışmalar yaparak kendisini geliştirmiştir.Manyetizma , hipnoz, bioenerji, Kozmik Enerji, regresyon, obsesyon eğitimleri alarak çalışmalarını tamamen ruhsal şifacılık alanına odaklamıştır. Bu süreçte farklı eğitmenlerden bazı uyumlamalar da almıştır.

Mart 2017’de Bionerji, hipnoz ve manyetizma Eğitmeni olarak sertifikalarını aldıktan sonra önceden ilgi duyduğu ve araştırdığı Kuantum Düşünce Sistemi’ni diğer Şifacılık yöntemleri ile birleştirmesi gerektiğini, yeni, etkili, kalıcı ve bütünsel bir model oluşturması gerektiğini düşünerek bu fikri hayata geçirmiştir. Kuantum Manyetizma Şifa Sistemi eğitim modeli bu şekilde doğmuştur

Ruhsal şifacı, Hipnoz Uzmanı, Enerji Terapisti ve Kuantum Manyetizma Şifa Sistemi Eğitmeni olarak yoluna devam etmektedir.

Bizi Takip Edin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir